Adresa

ZOBAMED s.r.o.
Pavlovova 6
736 01 Havířov - Město

Gynekologická ambulance

MUDr. Adam Zobač
MUDr. Eva Zobačová
MUDr. Daniel Janíček

Zdravotní sestra:
Alena Fukalová
Anna Mácová

Tel.: +420 596 811 119
E-mail: ambulance@zobamed.cz

Chirurgická ambulance

MUDr. Stanislav Zobač
MUDr. David Zobač

Zdravotní sestra:
Ludmila Chylíková
Tel.: +420 731 174 479
E-mail: ambulance@zobamed.cz

Gynekologická ambulance

Naši specialisté

MUDr. Zobač Adam

doktor

Vystudoval lékařskou fakultu MU v Brně. Poté pracoval ve fakultní nemocnici a porodnici Obilní Trh v Brně. Dále pracoval v Masarykově onkologickém ústavu. Nyní současně s touto ambulancí pracuje i v centru asistované reprodukce v Brně.

MUDr. Eva Zobačová

doktor

Paní doktorka má dlouholeté zkušenosti v oboru porodnictví a gynekologie. Denně zde provádíme gynekologické preventivní prohlídky, cytologické stěry z čípku, vyšetření kolposkopem, preventivní prohlídky prsu a další drobné zákroky. 2× týdně zde ordinuje as. MUDr. Janíček, současný zástupce primáře v Havířovské nemocnici, který provádí jak gynekologické řešení problému, tak i péči o těhotné ženy.

MUDr. Zobač Stanislav

doktor

Chirurgickou ambulanci vede zkušený lékař MUDr. Zobač Stanislav, který po celý svůj život pracuje v nemocnici s poliklinikou Havířov, kde delší dobu vedl jako primář chirurgické oddělení.

MUDr. Zobač David

doktor

V chirurgické ambulanci ordinuje také MUDr. Zobač David, který pracuje také jako atestovaný chirurg ve zdejší nemocnici s poliklinikou Havířov. Jeho zaměření je na traumatologii a ošetřování kostí.


Všichni ordinující lékaři v ambulanci Zobamed mají složenou 2. atestační zkoušku z daných oborů.